DLA KOGO

Dziecięcy Zespół wokalny Miasta Opola przeznaczony jest dla dzieci w wieku 8-14 lat (możliwe ustępstwa:) ). Jeśli Twoje dziecko chce śpiewać, to nie ma nic lepszego niż rozpoczęcie muzycznej przygody w zespole! Zespół to najlepsze miejsce do zrozumienia jak ważna jest wrażliwość na innych - słuchanie, reagowanie, dopasowywanie się!

KIEDY

Terminy prób w 2019 r.:

(piątki w godz. 18,00-19:30) 

13, 20, 27 września

4, 11, 18, 25 października

8, 15, 22, 29 listopada

6, 13, 20 grudnia

Z KIM

Zespół prowadzi Łukasz Szuba - absolwent wokalistyki jazzowej na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa w PWSZ w Nysie. Kompozytor, aranżer, a przede wszystkim pedagog. Inicjator powstania Jazz Centrum. Członek Opole Gospel Choir oraz zespołu Soul City. 

ZASADY UCZESTNICTWA

W przypadku Dziecięcego Zespołu Wokalnego Miasta Opola nie prowadzimy przesłuchań wstępnych. Liczy się chęć (Dziecka, nie Rodziców;] ) do muzykowania. Na zajęcia dziecko może zabrać ze sobą wodę (w śpiewaniu unikamy napojów gazowanych:) ). 

Koszt zajęć to 100zł/miesiąc. 

*Opłata za zajęcia jest stała i zawiera w sobie dni wolne (typu święta, przerwa zimowa, itp). W przypadku odwołania zajęć ze strony prowadzącego, opłata w następnym miesiącu zostaje proporcjonalnie pomniejszona.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania - czekamy pod numerem telefonu

535-635-690